OK
REYSOLEH

جرثقیل سقفی

جرثقیل دروازه ای

جرثقیل دروازه ای به صورتهای مختلفی تولید می‌ گردد. این دسته از جرثقیل‌ها به صورت جرثقیل تک پل با بالابر آویز، جرثقیل نیم دروازه‌ای و جرثقیل دروازه‌ای دو پل که هر جرثقیل می‌تواند دارای یک یا چندین بالابر باشد، قابل اجرا می‌باشند. همچنین این جرثقیل‌ها جهت حمل کانتینرها بسیار مناسب هستند. .

جرثقیل های سقفی آویز

جرثقیل‌های سقفی آویز به سادگی روی سقف سالن شما قرار گرفته، به طوریکه چنانچه شما امکان نصب ستون‌ها و تیرهای حمال را نداشته باشید، با استفاده از این نوع جرثقیل‌ها می‌توانید نیاز جابجایی خود را برطرف کنید.

لذا می‌توانید از فضای ورودی سالن تان، داخل انبارتان و حتی نقاط ویژه انبار که مورد نیاز است، برای جابجایی محصولاتتان بیشتر استفاده کنید، ضمنا با استفاده از این نوع جرثقیل‌ها امکان جابجایی بالابر از مسیری به مسیر دیگر و نتیجتا دسترسی به نقاط مورد نظرتان فراهم می‌شود..

جرثقیل های بازویی – دیواری متحرک

جرثقیل‌های بازویی – دیواری متحرک با کاهش هزینه، چندین سیستم جابجایی را با هم ترکیب کرده، در بعضی از مواقع استفاده از این نوع جرثقیل‌ها راه‌حل اقتصادی برای شما خواهد بود .

همچنین شما می‌توانید در فضاهای بدون سقف مانند حیاط بر روی دیوار، سطوح شیبدار و یا در ساختمان‌هایی که از دیگر تجهیزات جابجایی مواد نمی‌توان استفاده کرد، از این نوع جرثقیل استفاده کنید. شرکت مهندسی ری سوله با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز مهندسی، به طور حتم برای خواسته شما ،طراحی و ساخت سازه منحصر به فردی خواهد داشت.

جرثقیل های ستونی – بازویی

جرثقیل‌های ستونی – بازویی با کاهش هزینه، چندین سیستم جابجایی را با هم ترکیب می‌کند. در بعضی از مواقع استفاده از این نوع جرثقیل ها ، راه‌حل اقتصادی برای شما به همراه خواهد داشت.

شرکت مهندسی ری سوله با استفاده از به روزترین تکنولوژی مهندسی روز دنیا ،برای شما طرح و سازه ای منحصر به فردی خواهد داشت .