شرکت ری سوله 

ساخت اسکلت فلزی پیچ و مهره ای و مزایای آن : 

سرعت نصب:
این مدل از اسکلت های فلزی به دلیل حذف کامل جوشکاری در محل نصب سازه، فقط با قراردادن قطعات و بستن تعدادی پیچ و مهره اجرا می‌شود که این عامل باعث افزایش سرعت نصب می‌شود و خطاهای جوشکاری در محل نصب به حداقل خود می رسد.

کیفیت ساخت:
کیفیت ساخت سازه با امکانات موجود در کارخانه و طبق نقشه‌های شاپ و تحت نظارت واحد کنترل کیفی قابل مقایسه با سازه‌های جوشی که در محل نصب سازه ساخته می‌شوند نیست و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد.

 ساخت اسکلت فلزی جوشی 

سازه فلزی با اتصالات جوشی :
سازه‌های فلزی در ایران و در همه جهان به طور گسترده برای احداث ساختمان، پل، کارخانه، انبار و دیگر تاسیسات شهری و صنعتی بکار می‌روند. جوشکاری به عنوان رایج‌ترین روش اتصال فلزات به طور گسترده در ساخت سازه‌های فلزی به کار می‌رود. کیفیت و استحکام سازه‌ها، به طراحی و سپس اجرای درست اتصالات آنها بستگی دارد و اگر دقت‌های لازم بکار نرود، سازه به شدت آسیب می‌بیند. زیرا یک سازه فلزی چیزی نیست جز انبوهی از مقاطع فولادی که به یکدیگر متصل و سرپا شده‌اند و این اتصالات باید فشاری سنگین را متحمل شوند.
از آنجا که کشور ما ایران، در منطقه‌ای زلزله خیز واقع شده است و مقاومت ساختمانها در برابر نیروهای ناشی از زمین لرزه حیاتی است، حساسیت مطلب دو برابر می‌شود. از این رو، کیفیت جوشکاری اتصالات سازه‌ فلزی در محل نصب بسیار مهم می باشد.

telephone-3-800-800

تماس با ما

کلیک کنید

اسکلت فلزی جوشی

تصاویر پروژه ها

کلیک کنید

reysoleh.com-project-8-800-800-1

خدمات ما

کلیک کنید

مقایسه اسکلت فلزی جوشی با سازه فلزی پیچ و مهره ای :

اسکلت های فلزی جوشی که در محوطه پروژه‌های ساختمانی ساخته می‌شوند بخاطر محدودیت در تامین برق کافی و عدم به کارگیری دستگاه‌های جوش مدرن ( با نرخ نفوذ بالا و استاندارد )، عدم وجود ابزار صنعتی سنگین و دقیق، تیم‌های مجرب، رنگ‌ آمیزی و زنگ زدایی صحیح و … نه تنها بی‌کیفیت هستند بلکه کاملاً دست و پاگیر و دارای پروسه‌ای زمان بر هستند که بدون شک منجر به ایجاد ترافیک در معبر و مزاحمت برای همسایگان می‌شود.

روش سنتی ساخت اسکلت فلزی جوشی در محل از لحاظ اتصال و برپایی نیز علاوه بر موارد ذکر شده هزینه زیادی به خاطر استفاده از جرثقیل دارد و مشکل دیگر نبود نظارت کافی بر عملیات جوشکاری خصوصا در زمان نصب و در ارتفاع وجود دارد.

با توجه به زلزله خیز بودن کشورما و حوادث ناگواری که در سالهای گذشته خصوصاً در بم صورت گرفت رویکرد و نگرشی جدید به تولید صنعتی و استاندارد سازه های فلزی پیچ و مهره ای به وجود آمده است، زیرا این نوع سازه ها با طراحی خاص و اجرا به صورت صنعتی و مدرن و کنترل کیفیت توسط تیم QC ، کیفیت و پایداری بالاتری نسبت به اسکلتهای فلزی سنتی دارند. نکته دیگر اقتصادی و پایین‌تر بودن هزینه تولید و نصب نسبت به روش سنتی معمول ، البته در کل است که در مواقع کمبود عرضه و افزایش قیمت تیرآهن کاملا مشخص می گردد. با توجه به گستره طراحی در تیر ورقها و سازه‌های فلزی پیش ساخته پیچ و مهره ای، محاسبات سازه فلزی ، فرآیند تولید و ساخت  نیز با آزادی عمل بالایی صورت می‌گیرد.